Biz Kimiz

Nutsa Badem

Image

Biz Kimiz ?

Uzun yıllar süren badem yetiştiriciliği deneyimimizle sizlere doğal, sağlıklı ve  kaliteli lezzetler sunuyoruz. Nutsa Badem Manisa’nın Selendi ilçesinde bir aile işletmesi olarak bu yolculuğa başlamıştır. Yıllar içinde badem yetiştiriciliği ve üretimi konusunda uzmanlaşan firmamız ürün çeşitliliğini artırıp sizlere daha kaliteli ve iyi hizmet vermek için vizyonunu geliştirmiştir.

Nutsa Badem olarak kendi çiftçilerimizin yetiştirdiği doğal ürünlerimizi denemenizi istiyoruz. Sitemiz üzerinden badem çeşitlerini ve üretim süreçlerini inceleyebilir ve sipariş verebilirsiniz. Siparişiniz sonrası telefon numaranıza mutlaka dönüş yapılacaktır. Biz bu doğal, sağlıklı ve lezzetli yolu sizinle birlikte yürümekten çok mutluyuz. Şimdiden bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Neden Nutsa Badem

Çünkü Tamamen Yerli Üretim!

%100 Yerli

Sağlığınız ve damak zevkiniz için bir numara.

Feature Icon

Kaliteli Üretim

Tüm safhalarında kalite standartlarında üretim!

Feature Icon
Image
Feature Icon

Taze ve Doğal

Dalından koparıldığı gibi taze.

Feature Icon

Uygun Fiyat

Uygun Fiyatlarla Ege’nin Bademi Kapınızda!

Image

Badem Üretimi

Manisa Selendi’deki Badem Kırma-İşleme tesisimizde her daim toptan bademimiz bulunmaktadır. (Nonperial (Çıtır El Bademi), Ferragnes, Texas (Diş Bademi), Yerli Taş Badem, Kırık Badem vb.)

İşletmemizde ayrıca Bademlerinizin KIRMA-AYIKLAMA-TASNİFLEME işlemleri yapılmaktadır. Bademleriniz kırılıp kabuğundan %100 temizlenmiş iç badem olarak teslim edilmektedir.

Nutsa Badem doğal badem yetiştiriciliği ile siz değerli tüketicilerimize en sağlıklı ve kaliteli bademleri sunmaktadır. Tadına doyum olmayan ve çocuklarınız başta olmak üzere tüm sevdiklerinize güvenle yedirebileceğiniz badem çeşitlerimizden vazgeçemeyeceksiniz.

Sipariş vermek için ürünlerimiz sayfasından istediğiniz ürünleri sepetinize ekleyin ve %100 güvenle alışverişinizi tamamlayın.

× Whatsapp Destek Hattı